Jesteś tutaj: Kontakt

Kontakt

APLO

ul. Waniliowa 3D
02-969 Warszawa, mazowieckie

NIP: 9511585667

godziny pracy:
PON-PT 9:00-17:00
SOB - prosimy o kontakt

Z uwagi na nasze wizyty w terenie prosimy o wcześniejsze
umawianie spotkań w naszym biurze telefonicznie lub mailowo.

 501 000 200

 biuro@aplo.com.pl

Napisz przez formularz

Załącznik:

Zgadzam się na przechowywanie moich danych osobowych i przetwarzanie ich przez APLO Marian Grabski w celu kontaktu zwrotnego oraz wysłania skierowanej do mnie oferty handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Pokaż zgodęSchowaj zgodę

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie przez nas tych danych może uniemożliwić nam świadczenie Państwu usług drogą elektroniczną. Dane osobowe przekazane nam przez Państwa w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego na stronie internetowej https://www.aplo.com.pl są przetwarzane przez APLO Marian Grabski zarejestrowany w CEIDG pod adresem ul. Wańkowicza 1/1, 02-796 Warszawa, z siedzibą w Warszawie przy ul. Waniliowa 3D, który jest administratorem tych danych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane osobowe, które Państwo nam powierzają: imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, przetwarzane są w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji usługi świadczonej drogą elektroniczną i w celu zwrotnego kontaktu.

Powierzając nam swoje dane osobowe mają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli chcieliby Państwo zmienić, uzupełnić lub usunąć dane, to można to zrobić zgłaszając nam ten fakt mailowo – biuro@aplo.com.pl

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Państwa strony ograniczających tę zgodę.

Państwa dane osobowe są przechowywane w bazie danych, w której zastosowano środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z wymaganiami określonymi przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa dotyczące ochrony danych osobowych. Dane osobowe nie są przekazywane, udostępniane żadnym osobom trzecim.