Szklana zabudowa

Domeną naszej firmy jest wykonywanie najwyższej jakości zadaszeń tarasu oraz pergoli tarasowych. Konstrukcje tego typu są idealne zwłaszcza dla osób posiadających swój własny ogród, w którym pragną zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć po męczącym dniu. Oferujemy pergole tarasowe wykonywane z różnych materiałów, mogą to być zadaszenia drewniane lub aluminiowe, zadaszenia stałe lub zadaszenia otwierane. Jako uzupełnienie do pergoli, ostatnimi czasy rosnącym zainteresowaniem naszych Klientów cieszy się szklana zabudowa bezramowa.

Tego typu konstrukcja pozwala na stworzenie wewnątrz bardzo przestronnego miejsca do odpoczynku oraz do spotkań w gronie przyjaciół. Może zostać w niej umieszczony stół, krzesła, rośliny, a nawet oświetlenie czy promiennik ciepła. Całkowicie zamknięta przestrzeń sprawia, że nie trzeba się już przejmować deszczem czy silnym wiatrem, bowiem szklane ściany zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Jednocześnie szklana zabudowa nie ogranicza widoku naszego ogrodu. Dodatkowo szklana zabudowa powoduje, że cała konstrukcja prezentuje się niezwykle okazale, tworząc swego rodzaju ogród zimowy na naszym tarasie.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb.

Szklana zabudowa bezramowa

W całości oszklona zabudowa tarasu umożliwia swobodne i komfortowe, niczym nieograniczone podziwianie natury. Panele szklane zapewniają swobodę konfiguracji, pozwalając na pełne bądź częściowe otwarcie tarasu w dowolnej chwili. Innowacyjna konstrukcja wraz z niepowtarzalną funkcjonalnością szklanej zabudowy w systemie bezramowym sprawia, że każdy dom wygląda luksusowo i nowocześnie, a jego mieszkańcy mogą cieszyć się wyjątkowym komfortem.

System pozwala na użycie od 2 do 10 paneli, które poruszają się za pomocą wózków jezdnych. Maksymalne wymiary systemu przesuwnego 5-torowego: szerokość do 700 cm, wysokość do 290 cm przy rozsuwaniu na dwie strony. Przy rozsuwaniu na jedną ze stron: szerokość do 500 cm oraz wysokość do 290 cm.