HoReCa

Zainwestuj w Swój Biznes

Zadaszenie tarasów z myślą o branży HoReCa (Hotel-Restauracja-Kawiarnia)

Zabudowa tarasu jest niezwykle ważnym elementem, która przyczynia się do stworzenia komfortowego i przytulnego miejsca dla gości. Pergole ogrodowe stanowią nie tylko praktyczną i funkcjonalną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także dodają uroku i stworzą przyjemną atmosferę do spożywania posiłków czy relaksowania się na tarasach.

Pergole tarasowe umożliwiają Klientom korzystanie z otwartych przestrzeni na świeżym powietrzu przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Dzięki regulowanym dachom można dostosować stopień zacienienia lub odkrycia tarasu w zależności od aktualnych potrzeb. Przyjemny cień w upalne dni lub skierowanie go w całości w jednym kierunku podczas deszczu, sprawi, że goście będą mogli kontynuować spożywanie posiłków na tarasie, niezależnie od kaprysów pogody.

Pergole tarasowe umożliwiają Klientom korzystanie z otwartych przestrzeni na świeżym powietrzu praktycznie przez cały rok

Niezależnie od warunków pogodowych. Dzięki regulowanym dachom można dostosować stopień zacienienia lub odkrycia tarasu w zależności od aktualnych potrzeb. Przyjemny cień w upalne dni lub skierowanie go w całości w jednym kierunku podczas deszczu, sprawi, że goście będą mogli kontynuować spożywanie posiłków na tarasie, niezależnie od kaprysów pogody.

Ponadto, pergole tarasowe dla HoReCa to świetne rozwiązanie, aby zwiększyć pojemność miejsc siedzących na tarasie. Oferują one elastyczne rozwiązania, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i rozmiarów tarasu. Montowane na ścianach lub wolnostojące, umożliwiają wykorzystanie nawet niewielkich powierzchni w sposób funkcjonalny i harmonijny.

Zadaszenie Tarasu to doskonałe rozwiązanie dla Hoteli, Restauracji czy Kawiarni poszukujących zwiększenia przestrzeni i obsłużenia większej ilości gości, co przełoży się na większe zyski.

Pergole tarasowe dla HoReCa dostępne są również w różnych stylach i kolorach, dopasowanych do aranżacji danego miejsca. Mogą być wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak aluminium, które zapewniają trwałość i odporność na ekstremalne warunki atmosferyczne. Różnorodność wyboru pozwala na stworzenie tarasu o unikalnym charakterze, który przyciągnie uwagę Klientów i stworzy markową atmosferę lokalu.

Pergole tarasowe dla HoReCa są zatem nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale także inwestycją w wygodę i komfort Klientów oraz wizerunek miejsca. Dzięki nim, restauracje, bary i kawiarnie mogą stworzyć wyjątkową przestrzeń, która zachęci gości do spędzania czasu na świeżym powietrzu przez cały rok.

Istnieje wiele różnych opcji zadaszeń tarasów, które mogą być dostępne w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Inwestora i dostępne dla każdego.

Zadaszenie Tarasowe zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym, deszczem, a nawet i śniegiem.

Pergole wyposażone w boczne przeszklenia oraz promienniki ciepła sprawią, że w tak zaaranżowanej, dodatkowej przestrzeni możesz obsługiwać gości niezależnie od pogody panującej na zewnątrz praktycznie przez 365 dni w roku. Do tego masz większą przestrzeń, która pozwala na wygodne rozmieszczenie mebli i stolików, tak jak chcesz.

Budowa Zadaszenia Tarasowego trwa od kilku do kilkunastu dni, więc jest szybka i przede wszystkim bezpieczna. Dodatkowo nie wymaga wyłączenia lokalu z bieżącej obsługi gości. Modele wolnostojące nie wymagają ingerencji w elewację budynku.

Zadaszenie Tarasowe możesz zrealizować poprzez atrakcyjne formy finansowania takiej jak leasing.