Zadaszenia otwierane

Wielu z nas wie doskonale, że nie ma nic lepszego niż pyszny posiłek z bliskimi w plenerze, gdy na zewnątrz jest piękna pogoda. My również, dlatego oferujemy estetyczne zadaszenia otwierane, które mają zastosowanie zarówno w prywatnych ogrodach, jak i restauracjach, hotelach czy innych placówkach użytkowych. Sklepienie, które się na nich znajduje, ma postać segmentów lub materiałowej, pofałdowanej i półprzepuszczalnej pokrywy, która dopuszcza niewielkie ilości światła — dzięki temu będziesz w stanie przeczytać książkę i jednocześnie ochronić się przed silnymi promieniami słonecznymi.

Pergole o różnym wykończeniu

W naszym asortymencie znajdują się otwierane zadaszenia utrzymane w różnorodnym stylu. Kupisz tu zarówno nowoczesne i minimalistyczne modele, jak i bardziej „romantyczne” z elementami materiałowymi, które doskonale sprawdzą się przy mieszkaniach bądź placówkach urządzonych w stylu klasycznym czy nawet rustykalnym. Wszystkie elementy konstrukcji wykonane są z wytrzymałych materiałów, które są w dużej mierze odporne na Uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne. Dotyczy to części drewnianych, aluminiowych oraz materiałowych.

Pergole proste w obsłudze

Tym, co wyróżnia ofertę APLO, jest obecność zadaszeń otwieranych, które są sterowane elektrycznie. Oferujemy modele z lamelami, których kąt nachylenia możesz regulować za pomocą pilota wtedy, gdy wygodnie siedzisz z książką na kanapie w ogródku. Dzięki nim nie musisz przejmować się tym, że promienie słońca zaczną padać na Ciebie inaczej w ciągu dnia – wystarczy kilka kliknięć, by precyzyjnie zmienić położenie segmentów otwieranego zadaszenia i uniknąć dyskomfortu. Decydując się na nie, możesz długo czytać ulubioną gazetę lub przebywać z bliskimi bez obaw, że po jakimś czasie intensywne promienie słoneczne zaczną świecić Ci w twarz!

Ozdoba Twojego ogrodu

Otwierane zadaszenia dostępne w naszej ofercie są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również estetyczne. Z tego powodu możesz postawić je obok swojego domu lub firmy i uczynić z nich ozdobę, która umili weekendowy relaks z książką lub sprawi, że z dumą zaprosisz gości na obiad w plenerze.