Taras drewniany lub kompozytowy

Bardzo ważną częścią wielu domów jest taras drewniany, który sprawdzi się w klasycznych, ale też nowoczesnych aranżacjach budynku. Efektowny wygląd całej jego powierzchni można wykończyć poprzez starannie wykonaną posadzkę, do czego służyć może również deska kompozytowa. Proponujemy naszym klientom zróżnicowane rozwiązania aranżacyjne, do których oprócz tradycyjnych materiałów możemy również wykorzystać deski z drewna egzotycznego.

Wykonujemy tarasy z deski drewnianej i kompozytowej, do których możemy zastosować dowolne rozmiary oraz kształty, które zażyczy sobie klient w zamówieniu. Przykładamy również sporą wagę do dbałości o inne akcesoria tarasu, które są wykonane z metalu. Stal nierdzewna, którą stosujemy, jest odporna na działanie wilgoci oraz innych czynników atmosferycznych.

Zalety przydomowych tarasów

Tarasy z drewna lub kompozytu naszej produkcji cechują się dużą estetyką oraz właściwościami użytkowymi, zaś konstrukcja oraz najwyższej jakości materiały sprawiają, iż taras będzie stanowić trwały element przestrzeni odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Taras to idealne dopełnienie domu, zarówno nowoczesnego, jak i tego bardziej tradycyjnego. W zależności od stylu, możemy dobrać odpowiednie deski tarasowe tak, aby harmonijnie współgrały z całością. Nasza firma posiada w swojej ofercie zarówno drewno egzotyczne, jak i bardziej tradycyjne deski tarasowe, wśród których każdy na pewno znajdzie coś dla Państwa.