Taras drewniany lub kompozytowy

Bardzo ważną częścią wielu domów jest taras drewniany, który sprawdzi się w klasycznych, ale też nowoczesnych aranżacjach budynku. Taki taras z drewna to dodatkowa przestrzeń, dzięki której będziesz mógł komfortowo wypocząć na świeżym powietrzu, czy też spędzić miło czas ze znajomymi lub rodziną. Efektowny wygląd całej jego powierzchni można wykończyć poprzez starannie wykonaną posadzkę, do czego służyć mogą również kompozytowe deski tarasowe. Budowa tarasów drewnianych i kompozytowych to jedna z kluczowych usług naszej firmy.


Naszym klientom proponujemy rozwiązania aranżacyjne dopasowane do indywidualnych potrzeb. Podczas montażu tarasów drewnianych korzystamy z różnego rodzaju drewna egzotycznego, oraz tradycyjnych gatunków europejskich. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też współpracę rozpoczyna przygotowanie szczegółowego projektu przez jednego z naszych specjalistów. W tym momencie najważniejsze jest odpowiednie dobranie materiałów do skompletowania solidnej konstrukcji (systemów montażowych, desek kompozytowych, gatunku drewna, środków konserwacji), która będzie odporna nawet na najcięższe warunki atmosferyczne.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów następuje montaż tarasów drewnianych. Nasza ekipa montażowa posiada bogate doświadczenie, wiedzę oraz niezbędne umiejętności, dzięki którym zamontowana solidna konstrukcja metalowa, wytrzymałe deski kompozytowe i drewniane będą służyć Ci przez długie lata.

Jesteśmy z Tobą od wyceny, aż do terminowego wykonania usługi i aranżacji nowej przestrzeni. Dodatkowo, nasze usługi są objęte gwarancją.


Warto dodać, że przykładamy również sporą wagę do dbałości o inne akcesoria podczas budowy tarasu, które są wykonane z metalu. Taras wykonany jest także ze stali nierdzewnej, która jest odporna na zmiany temperatury i wilgotności.

Zalety przydomowych tarasów drewnianych i kompozytowych

Tarasy z drewna lub kompozytu naszej produkcji cechują się dużą estetyką oraz właściwościami użytkowymi. Konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów sprawi, iż taras będzie stanowić trwały element przestrzeni odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Tarasy kompozytowe i drewniane to idealne dopełnienie domu, zarówno nowoczesnego, jak i tego bardziej tradycyjnego. Staranne dobranie desek tarasowych i gatunku drewna to sukces do tego, by cała konstrukcja świetnie pasowała do elewacji budynku i harmonijnie współgrała z całością. Jeśli zwykłe drewno nie przemawia do Ciebie, deska kompozytowa będzie odpowiednim wyborem! Kompozyt to tworzywo sztuczne, które zapewnia nie tylko elegancki wygląd, ale również łatwość w czyszczeniu i innych czynnościach podczas pielęgnacji.


Jeżeli marzysz o miejscu, w którym będziesz mógł spędzić miło czas i odpocząć, pomyśl o tarasie drewnianym. Nie zwlekaj – sprawdź nasze realizacje i zamów wycenę! Zlecenia wykonujemy w Warszawie i okolicznych miejscowościach.