Jesteś tutaj: Otwierane zadaszenia Markizy

Markizy tarasowe

Piękna, słoneczna pogoda i czas tylko na własny wypoczynek – to kusząca perspektywa, którą można zrealizować również na tarasie, a komfort mogą pomogą zwiększyć nasze markizy automatyczne.

Przygotowane propozycje to świetna ochrona przeciwsłoneczna balkonów, tarasów czy ogródków piwnych. Markizy tarasowe przydają się szczególnie klientom, którzy posiadają w swoich budynkach miejsca przeznaczone do wypoczynku od południowej strony, co sprawia, że standardowo są najbardziej nasłonecznionymi pomieszczeniami w trakcie dnia.

Funkcjonalność markiz

Markizy tarasowe oferowane przez naszą firmę z Warszawy odznaczają się bardzo ciekawym, nieszablonowym wyglądem. Zapewniamy wszechstronne możliwości wyboru, dzięki wykorzystaniu szerokiej palety barw zarówno obejmującej lakierowane części metalowe, jak i zastosowane tkaniny. Staramy się umożliwić klientowi otrzymanie produktu spełniającego wszystkie jego wymagania, dlatego też zapewniamy szeroki wybór rozmiarów, ale też innych przydatnych funkcji, wśród których wymienić można sterowanie elektryczne oraz czujniki pogodowe.

Najlepsze materiały

Atrakcyjny efekt wizualny, a także wytrzymałość produktów możliwa jest do osiągnięcia za sprawą realizacji systemów ochrony przeciwsłonecznej balkonów czy tarasów z najlepszych stopów aluminiowych. Podobną jakością charakteryzują się tkaniny pochodzące z cenionych zakładów, których powierzchnia została poddana impregnacji.

 

 

 

Galeria

 

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia