Zadaszenia stałe

Jeśli masz dom jednorodzinny lub jesteś właścicielem eleganckiej placówki, którą każdego dnia odwiedza wielu klientów, z pewnością chcesz tak zaaranżować ich wnętrze, żeby wszyscy czuli się komfortowo. Jednak wygląd pomieszczeń to nie wszystko – liczy się również otoczenie. W urządzaniu przestrzeni wokół domu pomoże Ci nasza firma - oferujemy gustowne zadaszenia stałe o szerokim zastosowaniu oraz różnorodnym wykończeniu, które możesz wykorzystać zarówno przy swoim prywatnym mieszkaniu, jak i w placówce użytkowej.

Jak sama nazwa wskazuje, nasze zadaszenia stałe dają bezustanną ochronę. Zadaszenia wykonane są z hartowanego szkła lub poliwęglanu, które skutecznie chroni przed intensywnymi opadami i jednocześnie przepuszcza promienie słoneczne. Dzięki temu możesz bez problemu się pod nimi schronić, poczytać książkę czy zrelaksować podczas kąpieli w słońcu.

Nowoczesny design

Tym, co wyróżnia zadaszenia stałe od APLO, jest nie tylko użycie wysokiej jakości materiałów, ale również ciekawe wykończenie. Zadaszenia mogą być wykonane z aluminium pokrytego szkłem bezpiecznym lub z drewna klejonego wysokiej jakości, pokrytego szkłem bezpiecznym lub poliwęglanem. Ich solidna konstrukcja doskonale sprawdzi się przede wszystkim przy wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym, skandynawskim czy loftowym. Warto jednak pamiętać, że większość modeli w naszej ofercie odznacza się uniwersalnym wyglądem, dlatego możesz ich użyć, gdzie tylko chcesz – gwarantujemy, że będą prezentować się wspaniale!

W naszym asortymencie znajdują się przydomowe zadaszenia stałe, które są przytwierdzone do jednej ze ścian budynku.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet – przede wszystkim nie musisz przemierzać całego ogrodu, żeby schronić się pod szklaną pokrywą. Ma to duże znaczenie podczas opadów. Gdy na zewnątrz świeci słońce oraz pada ciepły deszcz, może najść Cię ochota, by poczytać książkę...będziesz mógł to zrobić dzięki naszym konstrukcjom, które stoją tuż przy domu oraz przepuszczają światło. Poza tym przydomowe, szklane pergole stanowią integralną część budowli i sprawiają, że Twoja przestrzeń do życia staje się większa.

Sprawdź naszą ofertę zadaszeń stałych, jeśli szukasz wytrzymałej i estetycznej konstrukcji do ogrodu, która posłuży Ci przez wiele lat. Zapraszamy!