Pergola tarasowa Premium

Pragniesz wypoczywać na świeżym powietrzu przez cały rok? Myślisz o małej zmianie w aranżacji domowego ogródka czy też firmowego dziedzińca? Pergole segmentowe Premium oferowane przez naszą warszawską firmę będą idealnym rozwiązaniem!

Dlaczego pergole segmentowe?

To niezwykle proste w swojej konstrukcji zadaszenia tarasowe. Cechują się oryginalnym designem. Nadają się do praktycznie każdej przestrzeni. Można je postawić zarówno na działce przed domem, jak i na terenie firmy. Zapewniają komfort i zwiększają przestrzeń użytkową.

Pergole tarasowe Premium zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Estetyczna konstrukcja z aluminium jest odporna na korozję. Dlatego też będzie nam dobrze służyć przez wiele lat. Zwijana przesłona z wodoszczelnej tkaniny została zabezpieczona przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych. Zaawansowany system odprowadzania wody oraz wszystkie inne elementy mechaniczne zostały ukryte w konstrukcji. Tak więc nic nie zakłóci estetycznego wyglądu.

pergola tarasowa z tkaniną sterowana elektrycznie,

Zadaszenia tarasowe w APLO

Oferujemy najlepszej jakości rozwiązania dla Twojego domu. Gwarantujemy, że wyposażona w napęd elektryczny pergola segmentowa Premium spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma APLO z Warszawy wykona dla Ciebie konstrukcję zsuwaną o szerokości od 150 do nawet 900 cm w jednym z dwustu kolorów. To Ty decydujesz, jaki rozmiar będzie najlepszy oraz którą tkaninę wykorzystać w projekcie. My możemy tylko służyć fachową poradą.