Akcesoria

Śpiew ptaków, delikatny szum wiatru, naturalne oświetlenie...właśnie w takich warunkach możesz się zrelaksować w wolnym czasie, kiedy przy Twoim domu stoi pergola tarasowa. Pergola to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. To miejsce, gdzie możemy odpocząć i cieszyć się pięknym otoczeniem a także pracować w komfortowych warunkach, jeśli będzie taka potrzeba. Jednak aby pergola była jeszcze bardziej funkcjonalna i wygodna, warto wyposażyć ją w dodatkowe akcesoria. Przedstawiamy poniżej kilka propozycji.

W naszej ofercie znajdziesz wiele akcesoriów potrzebnych do tego, by taki odpoczynek i komfort użytkowania był możliwy. Regularnie rozbudowujemy swoją ofertę o produkty, dzięki którym chwile spędzone na świeżym powietrzu staną się jeszcze przyjemniejsze. Akcesoria można zastosować zarówno przy pergolach wolnostojących jak i przyściennych.

Każde z proponowanych akcesoriów odznacza się bardzo dużą wytrzymałością i praktycznością. W zależności od wybranego produktu, do ich stworzenia wykorzystano wysokiej jakości szkło, drewno, tkaniny czy tworzywa sztuczne. Co dokładnie proponujemy?

Jednym z najczęściej wybieranych akcesoriów jest oświetlenie. Oświetlenie to nie tylko element dekoracyjny, ale również użytkowy. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu, możemy korzystać z pergoli także wieczorem. W zależności od wybranej pergoli, możemy zaproponować oświetlenie punktowe lub oświetlenie taśmowe LED. Przy oświetleniu taśmowym możesz sam zadecydować czy wolisz światło zimne czy barwę ciepłą. Kolorowe oświetlenie LED jest także dostępne, na przykład w pergoli lamelowej Bioclimatic. Oświetlenie pod pergolą tarasową na pewno zagwarantuje Ci przyjemny nastrój i odpowiednią atmosferę.

Kolejnym bardzo popularnym rozwiązaniem są rolety zewnętrzne oraz szklane zabudowy boczne.

Rolety zewnętrzne chronią przed intensywnymi promieniami słonecznymi i zapewniają swobodny przepływ powietrza. Sterowane są za pomocą pilota, co ułatwia ich obsługę. Zewnętrzna roleta pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury pod pergolą. Jednoczesne zastosowanie rolet typu Refleksol umożliwia ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków.
Szklana zabudowa boczna pozwala na obserwowanie przyrody o każdej porze dnia i nocy a także osłania nas od otoczenia. Zabudowa boczna wykonana jest ze szkła bezpiecznego. Może występować jako zabudowa ramowa lub bezramowa – w zależności od Twoich preferencji.

Promienniki ciepła - emitują promieniowanie podczerwone i zwiększają temperaturę w najbliższym otoczeniu; bardzo przydają się jesienią i zimą oraz we wszystkie chłodniejsze dni.

Czujniki pogodowe są bardzo praktyczne. Automatycznie sterują naszą pergolą tarasową i zamykają zadaszenie bądź otwierają, w zależności od tego, czy na zewnątrz wieje, pada czy jest bardzo słonecznie.

Akcesoria do pergoli to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z miejsca jeszcze bardziej wydajnego i wygodnego. Warto wybrać te akcesoria, które odpowiedzą na nasze potrzeby i sprawią, że czas spędzony pod pergolą będzie jeszcze bardziej przyjemny i komfortowy.

Pergola tarasowa wyposażona w dodatkowe akcesoria sprawi, że nasza przestrzeń z której możemy korzystać powiększy się a dom będzie złączony w jedno z ogrodem – to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce żyć blisko natury.