Jesteś tutaj: Stałe zadaszenia Zadaszenie drewniane

Zadaszenie drewniane tarasu

Oferowane przez naszą firmę zadaszenia tarasowe są produktem będącym wynikiem wielu lat doświadczeń, wysokiej jakości materiałów, jak również dążeniu do zaspokojeniu oczekiwań klientów. Aby to zrealizować, przygotowaliśmy ofertę, która pozwala na wykonanie drewnianego zadaszenia tarasów w dowolnych kształtach oraz rozmiarach.

Wytrzymałość na wiele lat

Nowoczesne materiały wykorzystywane w produkcji zadaszeń (m.in. poliwęglan lity lub komorowym, szkło hartowane VSG lub laminowane ESG), drewno klejone BSH, jak również wysokiej jakości podpory oraz okucia sprawiają, iż nasze zadaszenia będą służyć Państwu na długie lata. Są one specjalnie przygotowane przede wszystkim na długotrwałe działanie czynników pogodowych.

Dbałość o warstwę wizualną

Prócz staranności o wybranie najlepszych materiałów, istotną kwestią jest dla nas estetyka, dzięki czemu przywiązujemy wagę do detali, aby ciesząc się właściwościami użytkowymi, były on zarazem elementem dodającym wartość otoczeniu. Właściwie dobrane zadaszenie tarasowe pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń,  umożliwiając aktywność niezależnie od warunków atmosferycznych. Nasze przykładowe realizacje można zobaczyć na zdjęciach, które są dostępne w poniższej galerii.

Możliwość personalizacji rozwiązań

Jesteśmy gotowi na realizację dowolnego zadaszenia tarasu, w zależności od Państwa oczekiwań, jak również służymy radą w trakcie wyboru najlepszej opcji, mającej wkomponować się w istniejący układ domu i ogrodu. Jego konstrukcja, kolorystyka, wykorzystywany materiał, jak również możliwość  wyboru okuć sprawia, iż każde zadaszenie jest unikalnym projektem dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta, dopasowanym do istniejącego budynku.

 

 Charakterystyka produktu

 • Konstrukcja wykonana z drewna klejonego BSH.
 • Wkręty do drewna Eurotec z powłoką Blue +.
 • Produkt odporny na obciążenie śniegiem do 150 kg/m2
 • Poliwęglan komorowy 10mm, 16mm lub 20mm z podwójnych filtrem UV,
 • Poliwęglan lity 6mm, 8mm lub 10 mm z podwójnych filtrem UV,
 • Poliwęglan profilowany Fastlock Uni
 • Szkło hartowane ESG lub laminowane VSG
 • Mocowanie poliwęglanu lub szkła do każdej krokwi za pomocą profilu aluminiowego,
 • Konstrukcja malowana w trzech warstwach farbą lub olejobejcą.
 • Możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

 

Dodatkowe wyposażenie

 • Roleta rzymska to roleta przeciwsłoneczna zabezpieczająca przestrzeń pod zadaszeniem od promieni słonecznych. Roleta skutecznie obniży temperaturę pod zadaszeniem w gorące dni.
 • Veranda to system przeznaczony jest do przesłonięcia ogrodów zimowych oraz stałych zadaszeń. Wyposażona w tkaniny odbijające światło słoneczne zapewni odpowiednią temperaturę pod zadaszeniem tarasu.
 • Punktowe lub taśmowe oświetlenie LED, montowane w krokwiach zadaszenia.
 • Promiennik ciepła to skuteczny sposób na przedłużenie sezonu tarasowego. Jest to urządzenie przetwarzające energię elektryczną w ciepło. Ogrzewa organizmy żywe oraz przedmioty, a nie powietrze, przez co jest oszczędny, a przyjemne ciepło odczuwa się od razu po uruchomieniu promiennika.
 • Osłony ZIIIP to roleta tekstylna zabezpieczająca pergolę przez silnym wiatrem, zmienną temperaturą, deszczem, a także przez komarami. Dodatkowo rolet zapewni poczucie prywatności i intymności.
 • Zabudowa szklana bezramowa jest to elegancka i funkcjonalna zabudowa tarasu, która pozwoli osłonić się przed warunkami atmosferycznymi przy jednoczesnym zachowaniu bliskości przyrody. System przesuwnych paneli z hartowanego szkła, poruszających się za pomocą wózków jezdnych jest bardzo prosty i lekki w użytkowaniu. Zabudowa pozwala przedłużyć sezon od wczesnej wiosny do późnej jesieni.
 • Sterowanie za pomocą smartphona umożliwia zdalne sterowanie pergolą. Dowolnie programowanie, tworzenie harmonogramów i scenariuszy za jednym kliknięcie smartfonu. Wybranie sceny „wieczór” włącza promienniki ciepła na wybraną temperaturę, włącza nastrojowe oświetlenie, zamyka zewnętrze rolety oraz włącza przyjemną muzykę, a to wszystko bez wstawania z fotela.

 

Kolory konstrukcji

Olejobejca

 

Farba (cała paleta kolorów RAL)

 

Kolory poliweglanu komorowego

 

Kolory poliweglanu Fastlock Uni

 Kolory szkła

 
 

Moduły przyścienne oraz wolnostojące

                        

  

Galeria

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia