Jesteś tutaj: Akcesoria Szklana zabudowa

System szklanych paneli przesuwnych

Szklana zabudowa bezramowa

W całości oszklona zabudowa tarasu umożliwia swobodne i komfortowe, niczym nieograniczone podziwianie natury. Panele szklane zapewniają swobodę konfiguracji, pozwalając na pełne bądź częściowe otwarcie tarasu w dowolnej chwili. Innowacyjna konstrukcja wraz z niepowtarzalną funkcjonalnością szklanej zabudowy w systemie bezramowym sprawia, że każdy dom wygląda luksusowo i nowocześnie, a jego mieszkańcy mogą cieszyć się wyjątkowym komfortem.

System pozwala na użycie od 2 do 10 paneli, które poruszają się za pomocą wózków jezdnych. Maksymalne wymiary systemu przesuwnego 5-torowego: szerokość do 700 cm, wysokość do 290 cm przy rozsuwaniu na dwie strony. Przy rozsuwaniu na jedną ze stron: szerokość do 500 cm oraz wysokość do 290 cm.

   

Szklana zabudowa Wind Glass

W profilach zabudowy Wind Glass zastosowano sprężyny gazowe, dzięki czemu po lekkim naciśnięciu szkła ruchoma część modułu wysuwa się do góry tworząc osłonę przed wiatrem o wysokości 1,90 m. W ofercie posiadamy moduły o wysokości części stałej 110 cm i o trzech szerokościach: 120, 150 i 180 cm. Można je łączyć szeregowo lub pod kątem prostym, korzystając także z elementu z funkcją furtki. Moduły montowane są na stopach przykręcanych do posadzki, która dla prawidłowego działania osłony powinna zachowywać poziom. Główne zalety zabudowy Wind Glass to modernistyczny design i modułowa budowa oraz wysuwana teleskopowo szyba przeciwwietrzna.

Galeria zdjęć:

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia