Jesteś tutaj: Otwierane zadaszenia Pergola Summer

Pergola Summer

Marzysz o cichym miejscu, w którym odpoczniesz i schronisz się przed letnim skwarem lub przelotnym deszczem? Chcesz zwiększyć funkcjonalność swojego ogrodu? Aluminiowe zadaszenia tarasów to znakomity i elegancki sposób na zyskanie dodatkowej przestrzeni użytkowej! Pergola SUMMER to konstrukcja łącząca w sobie perfekcyjną harmonię surowej, minimalistycznej konstrukcji z miękką formą zadaszeń, co nadaje jej niebanalnego wyglądu. Stanowi ona niezwykle estetyczne rozwiązanie nie tylko dla domu, lecz również dla firmy, restauracji czy hotelowych ogródków.

Niebanalny wygląd zadaszenia i prostota użytkowania

Przekonaj się, jakiego komfortu może dostarczyć Ci nasza pergola. Aluminiowa konstrukcja – jednocześnie lekka i bardzo wytrzymała – zapewni każdemu użytkownikowi niezbędną osłonę przed niesprzyjającą pogodą. Dzięki niej można korzystać z tarasu praktycznie przez cały rok, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Tkanina układająca się w kształt fali skutecznie chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem czy deszczem. Aluminiowe zadaszenie tarasu jest regulowane manualnie. Bez problemu samodzielnie ustawisz, ile światła ma wpadać do pergoli. Ten model w prosty sposób odprowadza wodę opadową na jedną ze stron konstrukcji, dzięki czemu możesz oddać się ulubionej lekturze nawet podczas deszczu!

 

 

Aluminiowe zadaszenie tarasu do Twojego ogrodu

Firma APLO pomoże Państwu w doborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania oraz w zainstalowaniu tego typu zadaszenia. Służymy fachową radą na wszystkich etapach projektu. Dajemy 2-letnią gwarancję na nasze produkty. W razie pytań o szczegóły dotyczące oferowanych usług lub też konkretnych pergoli, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub przez formularz na naszej stronie. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

  

  

   

 

Charakterystyka produktu

  • Model przyścienny oraz wolnostojący.
  • Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium.
  • Sterowanie manualne za pomocą linki.
  • Produkt odporny na siłę wiatru do 50 km/h.
  • Tkanina zamocowana do belek przeciwwietrznych układa się w dekoracyjne fale.
  • Możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL oraz lakierem drewnopodobnym.
  • Woda opadowa odprowadzana jest z jednego boku lub do czoła zadaszenia (w zależności od wybranego modelu).

 

Dodatkowe wyposażenie

  • Promiennik ciepła to skuteczny sposób na przedłużenie sezonu tarasowego. Jest to urządzenie przetwarzające energię elektryczną w ciepło. Ogrzewa organizmy żywe oraz przedmioty, a nie powietrze, przez co jest oszczędny, a przyjemne ciepło odczuwa się od razu po uruchomieniu promiennika.
  • Osłony ZIIIP to roleta tekstylna zabezpieczająca pergolę przez silnym wiatrem, zmienną temperaturą, deszczem, a także przez komarami. Dodatkowo rolet zapewni poczucie prywatności i intymności.

 

Kolory konstrukcji

Kolory tkanin

 

Moduły przyścienne

  

Moduły wolnostojące

  

Galeria

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia