Jesteś tutaj: Otwierane zadaszenia Pergola Spring

Pergola Spring

Decydując się na budowę zadaszenia stajemy przed wyborem: jaki materiał będzie najlepszym rozwiązaniem dla naszego ogrodu lub tarasu? Minimalistyczne i smukłe aluminium czy może coś bardziej naturalnego? Jeśli zależy nam na jak największej naturalności i wkomponowaniu pergoli w przestrzeń ogrodu, warto rozważyć możliwości, jakie oferuje drewniana zabudowa tarasu.

Naturalne komponenty zawsze w modzie

Uniwersalna i ponadczasowa – drewniana pergola do ogrodu sprawdzi się w wielu aranżacjach stylistycznych. Elegancka i ekologiczna zabudowa wykonana z solidnego materiału będzie Państwu służyć przez lata - oczywiście pod warunkiem odpowiedniej konserwacji. Nowoczesna pergola drewniana może stać się prawdziwą ozdobą każdego ogrodu oraz tarasu. Przykuje oko gości, a także zachwyci swoją wygodą.

 

To jednak nie koniec zalet, jakie oferuje pergola naszej produkcji. Może być ona także wyposażona w zadaszenie z tkaniny akrylowej, co gwarantuje dużą odporność na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Dzięki temu drewniana zabudowa tarasu staje się schronieniem, w którym możesz spędzić tyle czasu, ile zechcesz, nie przejmując się pogodą. Manualne sterowanie dachem pozwoli użytkownikowi dowolnie regulować ilość wpadających promieni słonecznych.

Dlaczego my?

Firma APLO może wykonać wyjątkowe, drewniane zadaszenie tarasu w wersji przyściennej lub wolnostojącej. Zabudowa jest niezwykle stabilna, a przy tym zachwyca minimalistyczną estetyką.
Chcesz cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu niezależnie od panującej na zewnątrz pogody? Masz w swoim ogrodzie miejsce, które idealnie się sprawdzi jako Twój własny „cichy zakątek”? Skontaktuj się z nami, a my zaprojektujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

 

 Charakterystyka produktu

 • Konstrukcja wykonana z drewna klejonego BSH.
 • Wkręty do drewna Eurotec z powłoką Blue +.
 • Sterowanie manualne za pomocą linki.
 • Produkt odporny na siłę wiatru do 50 km/h.
 • Tkanina zamocowana do belek przeciwwietrznych układa się w dekoracyjne fale.
 • Konstrukcja malowana w trzech warstwach farbą lub olejobejcą.
 • Możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.
 • Woda opadowa odprowadzana jest z jednego boku.
 • Możliwość montażu daszka systemowego.

 

Dodatkowe wyposażenie

 • Promiennik ciepła to skuteczny sposób na przedłużenie sezonu tarasowego. Jest to urządzenie przetwarzające energię elektryczną w ciepło. Ogrzewa organizmy żywe oraz przedmioty, a nie powietrze, przez co jest oszczędny, a przyjemne ciepło odczuwa się od razu po uruchomieniu promiennika.
 • Osłony ZIIIP to roleta tekstylna zabezpieczająca pergolę przez silnym wiatrem, zmienną temperaturą, deszczem, a także przez komarami. Dodatkowo rolet zapewni poczucie prywatności i intymności.

 

Kolory konstrukcji

Olejobejca

Farba (cała paleta kolorów RAL)

Kolory tkanin

 

Moduły przyścienne

  

Moduły wolnostojące

  

Galeria

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia