Jesteś tutaj: Otwierane zadaszenia Pergola Premium

Pergola Premium

Jeśli pragniesz wypoczywać na świeżym powietrzu przez cały rok i myślisz o małej zmianie w aranżacji domowego ogródka czy też firmowego dziedzińca, Pergola PREMIUM oferowana przez naszą firmę będzie idealnym rozwiązaniem! Dzięki naszym produktom segmentu premium wykorzystasz naturalny potencjał swojego budynku oraz stworzysz znakomitą przestrzeń do relaksu i organizacji wydarzeń plenerowych. Oprócz pergoli segmentowych produkujemy bowiem również zadaszenia, wiaty oraz akcesoria premium poszerzające ich funkcjonalność jak np. dodatkowe oświetlenie czy przegrody.

Dlaczego pergole segmentowe?


Te niezwykle proste w swojej konstrukcji zadaszenia tarasowe cechują się oryginalnym designem właściwym klasie premium. Nadają się do praktycznie każdej przestrzeni – można je zainstalować w przydomowym ogródku lub na terenie firmy. Sprawdzają się także jako zadaszenie przy kawiarniach, barach czy hotelach. Zapewniają komfort i zwiększają przestrzeń użytkową, zaś segmentowa konstrukcja gwarantuje solidność całej oraz prostotę użytkowania. Pergola PREMIUM została wyposażona w elektryczny system sterowania dachem, dzięki któremu swobodnie ustalisz poziom nasłonecznienia. Eleganckie wiaty typu premium idealnie sprawdzą się z kolei jako osłona dla samochodu.

Zadaszenia PREMIUM zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Estetyczna konstrukcja z aluminium jest odporna na korozję, dlatego też zadaszenie będzie Państwu służyć przez wiele lat. Zwijana przesłona z wodoszczelnej tkaniny została zabezpieczona przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych. Zaawansowany system odprowadzania wody oraz wszystkie inne elementy mechaniczne zostały ukryte w konstrukcji, dzięki czemu nie zakłócają jej estetycznego wyglądu. Zadaszenia PREMIUM zostały skonstruowane tak, aby wytrzymać wiatr wiejący z prędkością osiągającą nawet 120 km/h.

Zadaszenia PREMIUM w APLO


Oferujemy wyłącznie rozwiązania klasy premium. Gwarantujemy, że wyposażona w napęd elektryczny pergola segmentowa PREMIUM spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma APLO wykona dla Ciebie solidną konstrukcję zsuwaną o szerokości od 150 do nawet 900 cm w jednym z dwustu kolorów. To Ty decydujesz, jaki rozmiar będzie najlepszy oraz którą tkaninę wykorzystać w projekcie. W razie wszelkich pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji – zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego, a także do wizyty w naszej siedzibie w Warszawie!

Charakterystyka produktu

 • Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium
 • Sterowanie silnikiem elektrycznym w standardzie
 • Tkanina zadaszenia Driplux (Opatex) w standardzie (za dopłatą możliwość wymiany na inny rodzaj materiału)
 • Możliwość lakierowania proszkowego na dowolny kolor RAL
 • Występuje w wersji przyściennej i wolnostojącej
 • Możliwość łączenia modułowego
 • Produkt odporny na siłę wiatru do 120 km/h
 • Możliwość montażu daszka systemowego


Dodatkowe wyposażenie

 1. Automatycznie otwierany dach,
 2. Zabudowa szklana bezramowa,
 3. Zabudowa tkaninowa ZIIIP,
 4. Punktowe oświetlenie LED,
 5. Promiennik ciepła,
 6. System audio bluetooth,
 7. Czujniki pogodowe,
 8. Sterowanie za pomocą smartphona, 

Kolory konstrukcji

Kolory tkanin

 

Moduły przyścienne

  

Moduły wolnostojące

  

Galeria

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia