Jesteś tutaj: Otwierane zadaszenia Pergola Bioclimatic

Pergola Bioclimatic

Nowoczesne zadaszenie tarasu powinno spełniać szereg różnych funkcji, dlatego tak dobrym rozwiązaniem są automatyczne pergole elektryczne z ruchomą konstrukcją oraz sterowanymi lamelami, działającymi w systemie Sunbreaker. Zostały one stworzone z myślą o naprawdę wymagających Klientach, którzy poszukują eleganckich pomysłów na aranżację przestrzeni w przydomowym ogródku, na dziecińcu firmy czy jako dodatkową przestrzeń przy restauracjach, barach czy hotelach.

Zalety ruchomych zadaszeń tarasowych

Pergola lamelowa Bioclimatic to nowoczesna, innowacyjna konstrukcja wyposażona w automatyczny system regulacji. Dzięki zastosowaniu oryginalnych technologii i wyposażeniu ram w napęd elektryczny jest ona niezwykle prosta w obsłudze. Za pomocą pilota i dzięki układowi Sunbreaker można zmienić kąt nachylenia piór lamelowych nawet o 1350, co daje pełną kontrolę nasłonecznienia oraz swobodną cyrkulację powietrza.

Unikalne systemy Bioclimatic oraz Sunbreaker umożliwiają ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zabezpieczają zarówno przed deszczem, słońcem, jak i przed śniegiem, więc możemy cieszyć się dodatkową przestrzenią tarasową przez cały rok. Ten model pergoli został przystosowany do obciążeń śniegiem do 120 kg/m² przy jednoczesnym silnym parciu wiatru.

Zaawansowany system odprowadzający wodę sprawia, że elektrycznie sterowana ruchoma pergola bioklimatyczna jest użyteczna również podczas deszczu.
 
Pergola bioklimatyczna i jej zalety

Firma APLO, oprócz standardowego wyposażenia, może również zaproponować swoim klientom wiele opcji dodatkowych. Regulowane rolety typu Refleksole z napędem elektrycznym i screen ZIP, boczne przeszklenia, automatyczne zadaszenie tarasu oświetlenie LED punktowe lub taśmowe, które montujemy na specjalne życzenie, zwiększają funkcjonalność ruchomych konstrukcji lamelowych typu Sunbreaker. Dzięki nim zapewniona jest maksymalna prywatność, co z pewnością wpłynie na jakość wypoczynku na przydomowym bądź firmowym tarasie.

Ruchome modele Bioclimatic w firmie APLO oferują:
• dużą odporność na działanie czynników atmosferycznych;
• konstrukcję wykonaną z ekstrudowanego aluminium i stali nierdzewnej,
• lamele wykonane w systemie Sunbreaker,
• sterowanie silnikiem elektrycznym w standardzie,
• automatyczny system odprowadzania wody w standardzie,
• rotację paneli zadaszenia w zakresie od 00 do 1350
• możliwość łączenia modułowego,
• maksymalny wymiar odporny na obciążenie śniegiem 120kg/m2 przy jednoczesnym silnym podmuchu wiatru do 80km/h.

Dodatkowe wyposażenie

  1. Automatycznie otwierany dach,
  2. Zabudowa szklana bezramowa,
  3. Osłona tkaninowa ZIIIP,
  4. Punktowe lub taśmowe oświetlenie LED,
  5. System audio bluetooth,
  6. Promiennik ciepła,
  7. Czujnik pogodowy,
  8. Sterowanie za pomocą smartphona 

 

Kolory konstrukcji oraz lameli

Moduły przyścienne

  

Moduły wolnostojące

  

Galeria

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia