Jesteś tutaj: Otwierane zadaszenia Pergole tarasowe Pergola PRO

Pergola PRO oraz SOLID

Jeśli pragniesz wypoczywać na świeżym powietrzu przez cały rok i myślisz o małej zmianie w aranżacji domowego ogródka czy też firmowego dziedzińca, to pergole segmentowe SOLID i PRO oferowane przez naszą warszawską firmę będą idealnym rozwiązaniem!

Dlaczego pergole segmentowe?

Te niezwykle proste w swojej konstrukcji zadaszenia tarasowe cechują się oryginalnym designem. Nadają się do praktycznie każdej przestrzeni - można je postawić zarówno na działce przed domem, jak i na terenie firmy. Zapewniają komfort i zwiększają przestrzeń użytkową.

Zadaszenia PRO, wyprodukowane przez firmę Dragon, oraz wiaty SOLID firmy Selt zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Estetyczna konstrukcja z aluminium jest odporna na korozję, dlatego też będzie nam dobrze służyć przez wiele lat. Zwijana przesłona z wodoszczelnej tkaniny została zabezpieczona przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych. Zaawansowany system odprowadzania wody oraz wszystkie inne elementy mechaniczne zostały przez producentów ukryte w konstrukcji, a więc nic nie zakłóca estetycznego wyglądu.

Zadaszenia tarasowe w Aplo

Oferujemy najlepszej jakości rozwiązania dla Twojego domu. Gwarantujemy, że wyposażona w napęd elektryczny pergola segmentowa PRO i SOLID spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Aplo z Warszawy wykona dla Ciebie konstrukcję zsuwaną o szerokości od 150 do nawet 900 cm w jednym z dwustu kolorów. To Ty decydujesz, jaki rozmiar będzie najlepszy oraz którą tkaninę wykorzystać w projekcie. My możemy tylko służyć fachową poradą.

 

     

 

 

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia