Jesteś tutaj: Otwierane zadaszenia Pergola Bioclimatic

Pergola Bioclimatic

Nowoczesne zadaszenie tarasu powinno spełniać szereg różnych funkcji, a jednocześnie być nieskomplikowane w użytkowaniu, dlatego tak dobrym rozwiązaniem są automatyczne pergole lamelowe. Zostały one stworzone z myślą o naprawdę wymagających Klientach, którzy poszukują eleganckich pomysłów na aranżację przestrzeni w przydomowym ogródku czy na dziecińcu firmy.

Zalety ruchomych zadaszeń tarasowych

Pergola lamelowa Bioclimatic - zwana również SunBreaker - to innowacyjna konstrukcja wyposażona w automatyczny system regulacji. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wyposażeniu ram we wbudowany napęd elektryczny są niezwykle proste w obsłudze. Za pomocą pilota można zmienić kąt nachylenia piór lamelowych nawet o 135°. Zaawansowany system Bioclimatic daje ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zabezpiecza zarówno przed deszczem, słońcem, jak i przed śniegiem, więc możemy się cieszyć dodatkową przestrzenią tarasową przez cały rok. Pergola Bioclimatic o skrajnych wymiarach został przystosowany do obciążeń śniegiem do 120 kg/m² przy jednoczesnym silnym parciu wiatru. Warto również zwrócić uwagę na łatwość czyszczenia oferowanych przez naszą warszawską firmę pergoli bioklimatycznych. Co więcej, ruchome zadaszenie tarasowe SunBreaker z obracanymi automatycznie lamelami aluminiowymi jest niezwykle odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, więc nie musimy martwić się o jego szybkie zużycie. Zaawansowany system odprowadzający wodę sprawia, że elektrycznie sterowana ruchoma pergola bioklimatyczna jest użyteczna nawet podczas deszczu.

 

 

Pergola Bioclimatic SunBreaker w Aplo

Nasza warszawska firma, oprócz standardowego wyposażenia, może również zaproponować swoim klientom szereg opcji dodatkowych. Regulowane rolety typu refleksole i screen ZIP, boczne przeszklenia, oświetlenie led punktowe lub taśmowe, które montujemy na specjalne życzenie, zwiększają funkcjonalność ruchomych konstrukcji lamelowych SunBreaker. Dzięki nim zapewniona jest maksymalna prywatność przebywających pod zadaszeniem osób, co z pewnością wpłynie na jakość wypoczynku na przydomowym bądź firmowym tarasie.

Ruchome pergole bioclimatic w firmie Aplo:

  • cechują się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych;
  • konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium i stali nierdzewnej,
  • sterowanie silnikiem elektrycznym w standardzie,
  • system odprowadzania wody w standardzie,
  • rotacja paneli zadaszenia w zakresie od 00 do 1350
  • możliwość łączenia modułowego,
  • maksymalny wymiar odporny na obciążenie śniegiem 120kg/m2 przy jednoczesnym silnym podmuchu wiatru do 80km/h,

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów realizacji zadaszeń tarasowych!

 

      

 

Akcesoria dodatkowe

 

     

 

Wymiary jednego modułu

 

 

Wersje modułowe

 

  

 

 

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia