Jesteś tutaj: Otwierane zadaszenia Akcesoria Oświetlenie punktowe

Oświetlenie punktowe zewnętrzne, girlandy świetlne

Możliwość wykorzystania tarasu o każdej porze dnia i nocy jest uzależniona od dobrego źródła światła, które pozwoli skutecznie rozjaśnić wykorzystywaną przestrzeń, ale także stworzyć odpowiedni, przyjemny nastrój. W tym celu można zastosować chociażby oświetlenie punktowe zewnętrzne, a także girlandy oświetleniowe w opcji zintegrowanej.

Główne korzyści

Zintegrowane oświetlenie punktowe lub w formie girlandy żarówkowe to nowoczesna opcja, która sprawdzi się świetnie w przypadku tarasu drewnianego w różnych formach wykończenia. Dzięki wykorzystywaniu jedynie wytrzymałych, a zarazem najlepszych dostępnych na rynku akcesoriów, mogą one bezproblemowo służyć przez wiele lat.

Paleta ich zalet jest jednak znacznie większa. Można je wygodnie montować przede wszystkim do belki nośnej, a cały system nie tylko przeznaczony jest do standardowego, ręcznego sterowania, ale także można nim zarządzać w sposób zdalny z wykorzystaniem pilota. Ze względu na wykorzystanie tego systemu na zewnątrz, girlandy muszą się również charakteryzować odpornością na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych, a szczególnie wilgoci.

Opcje dopasowane do każdego klienta

Oświetlenie punktowe na taras nie stanowi z reguły najmocniejszego źródła światła, jednak potrafi stworzyć niepowtarzalny, czasami także bardzo romantyczny klimat. W naszej firmie z Warszawy możemy zaproponować rozwiązania, które zostaną wykonane z myślą o potrzebach każdego klienta, dopasowując realizację do jego pragnień.

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia