Jesteś tutaj: Stałe zadaszenia Zadaszenie drewniane

Zadaszenie drewniane tarasu

 

Oferowane przez naszą firmę zadaszenia tarasowe są produktem będącym wynikiem wielu lat doświadczeń, wysokiej jakości materiałów, jak również dążeniu do zaspokojeniu oczekiwań klientów. Aby to zrealizować, przygotowaliśmy ofertę, która pozwala na wykonanie drewnianego zadaszenia tarasów w dowolnych kształtach oraz rozmiarach.

Wytrzymałość na wiele lat

Nowoczesne materiały wykorzystywane w produkcji zadaszeń (m.in. lity lub komorowy poliwęglan), drewno klejone BSH, jak również wysokiej jakości podpory oraz okucia sprawiają, iż nasze zadaszenia będą służyć Państwu na długie lata. Są one specjalnie przygotowane przede wszystkim na długotrwałe działanie czynników pogodowych.

Dbałość o warstwę wizualną

Prócz staranności o wybranie najlepszych materiałów, istotną kwestią jest dla nas estetyka, dzięki czemu przywiązujemy wagę do detali, aby ciesząc się właściwościami użytkowymi, były on zarazem elementem dodającym wartość otoczeniu. Właściwie dobrane zadaszenie tarasowe pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń,  umożliwiając aktywność niezależnie od warunków atmosferycznych. Nasze przykładowe realizacje można zobaczyć na zdjęciach, które są dostępne w poniższej galerii.

Możliwość personalizacji rozwiązań

Jesteśmy gotowi na realizację dowolnego zadaszenia tarasu drewnianego lub metalowego, w zależności od Państwa oczekiwań, jak również służymy radą w trakcie wyboru najlepszej opcji, mającej wkomponować się w istniejący układ domu i ogrodu. Jego konstrukcja, kolorystyka, wykorzystywany materiał, jak również możliwość  wyboru okuć sprawia, iż każde zadaszenie jest unikalnym projektem dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta, dopasowanym do istniejącego budynku.

 

   

 

Właściwości:

  • możliwość wykonania w różnych wymiarach i kształtach,
  • konstrukcja z drewna BSH,
  • odporność na czynniki atmosferyczne,
  • poliwęglan lity lub komorowy,
  • wysokiej jakości okucia, podpory oraz wkręty,
  • możliwość wykonania konstrukcji przyściennej jak i wolnostojącej,
  • możliwość wykonania zadaszenia w modułach,

Przykładowe konstrukcje

 

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia