Jesteś tutaj: Oferta Wiata garażowa

Wiata garażowa

Wiaty garażowe naszej produkcji cechują się dużą estetyką oraz właściwościami użytkowymi, zaś konstrukcja oraz najwyższej jakości materiały sprawiają, iż wiata będzie stanowić trwały element przestrzeni odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Za sprawą wykorzystania nowoczesnych materiałów, jak również zdobytemu doświadczeniu naszej firmy, mogą Państwo cieszyć się posiadaniem wiaty dostosowanej  do Państwa potrzeb. Co więcej, dzięki dodatkowym wzmocnieniom, oferowane przez nas modele będą doskonałym rozwiązaniem w przypadku zadaszeń o dużej rozpiętości.

Realizujemy wiaty garażowe w zależności od Państwa oczekiwań, służymy radą w trakcie wyboru tak, aby wiata samochodowa jak najlepiej wkomponowywała się w daną przestrzeń. Konstrukcja, kolorystyka, wykorzystywany materiał, jak również możliwość  wyboru okuć sprawia, iż każda wiata garażowa jest unikalnym projektem dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy modele przyścienne, jak również wolnostojące.

W naszej ofercie posiadamy wiaty garażowe w standardowych wymiarach, jednakże jesteśmy gotowi na realizację wiat na indywidualne zamówienie.

 

Zalety drewnianej wiaty samochodowej

Wiata drewniana to przede wszystkim rozwiązanie, której realizacja stanowi znacznie mniejsze koszty od standardowego garażu murowanego. Jest to nowoczesne zadaszenie na auto, które pozwoli ochronić w podstawowym zakresie pojazd przed opadami śniegu czy deszczu, czyli spełni najważniejszą funkcję, jaka jest przypisana takim konstrukcjom. Ponadto, jest to opcja, która zajmuje stosunkowo mało miejsca na powierzchni posesji.

Istotną cechą, którą charakteryzuje się wiata samochodowa stworzona z drewna, jest jej estetyka. Wykorzystanie dobrej jakości materiału pozwala na uzyskanie efektownej przestrzeni. Postawienie nowoczesnej wiaty na samochód to także znacznie szybsza możliwość uzyskania komfortowego miejsca postojowego. Wiąże się to również z minimalnymi formalnościami urzędowymi, które są potrzebne do realizacji tego zadania.

Właściwości:

  • możliwość wykonania w różnych wymiarach i kształtach,
  • konstrukcja z drewna BSH,
  • odporność na czynniki atmosferyczne,
  • poliwęglan lity lub komorowy,
  • wysokiej jakości okucia, podpory oraz wkręty,
  • możliwość wykonania konstrukcji przyściennej jak i wolnostojącej,
  • możliwość wykonania zadaszenia w modułach,

 


  

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia