Jesteś tutaj: O nas

O nas

APLO jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, szczycącą się realizacją wielu projektów zadaszeń tarasowych, pergoli tarasowych oraz wiat garażowych. APLO powstało z potrzeby zaspokojenia oczekiwań klientów, pragnących bezpiecznego, designerskiego i nowoczesnego zadaszenia tarasu.

Priorytetem firmy jest zadowolenie klienta, a jest to możliwe dzięki wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów w oferowanych produktach, dostrzeganiu znaczenia estetyki jak również eksperckiemu doświadczeniu w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań przy każdej realizacji.

W naszej firmie pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem stolarsko-konstrukcyjnym, dzięki czemu jesteśmy gotowi na uwzględnienie potrzeb każdego klienta.

W APLO dążymy do tego, aby nasze produkty cechowały się trwałością, bezpieczeństwem oraz estetyką, czyli tym wszystkim, czego oczekują nasi klienci.

Wysoka jakość oferowanych produktów idzie w parze z konkurencyjną ceną, przez co znajdujemy uznanie wśród licznych odbiorców. Naszą przewagę budujemy dzięki jakości.

Jesteśmy przekonani, że wybór naszych produktów zapewni Państwu zadowolenie oraz radość z wysokiej jakości naszych zadaszeń.

      

 

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia