Jesteś tutaj: Otwierane zadaszenia Pergole tarasowe Pergola aluminiowa

Pergola aluminiowa

 

Na rynku jest obecnie bardzo duży wybór praktycznych i funkcjonalnych zadaszeń tarasowych, ale żadne z nich nie łączy w tak perfekcyjnej harmonii surowej, minimalistycznej konstrukcji z miękką formą zadaszeń, jak pergola aluminiowa SUN marki Dragon.

Niebanalny wygląd

Pergole aluminiowe SUN oferowane przez naszą warszawską firmę to niezwykle estetyczne rozwiązanie dla domu, firmy czy restauracji. Ta lekka, a jednocześnie wytrzymała konstrukcja zapewni każdemu użytkownikowi niezbędną osłonę przed wiatrem, deszczem i słońcem. Dzięki niej można korzystać z tarasu praktycznie przez cały rok, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.

Praktyczne rozwiązanie dla każdego

Pergola SUN cechuje się nie tylko niebanalnym designem, ale również wysoką funkcjonalnością. Wykonana z odpornego na korozję aluminium konstrukcja nie zniszczy się przez długi czas. Wodoszczelne tkaniny Dickson i Recasens zachwycą swoimi barwami. Dodatkowy daszek ochroni zwinięte poszycie. Napęd elektryczny Somfy zapewni komfortowe użytkowanie. Prosta obsługa, cicha praca - każdy szczegół tych wyjątkowych produktów został dopracowany z największą precyzją.

Firma Aplo z Warszawy pomoże każdemu zainteresowanemu zainstalowaniem tego typu zadaszenia w doborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania. Służymy fachową radą na wszystkich etapach projektu. Dajemy 2 -letnią gwarancję na nasze produkty. W razie pytań o szczegóły dotyczące oferowanych usług zapraszamy do kontaktu - postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

 

 

   

  

 

Naszą przewagę budujemy dzięki jakości

Ponad 30 lat doświadczenia